Seznamování

1.DEN - Dala jsem je spolu do klece oddělené pletivem moc se o sebe nezajímali, zajímalo je jen to jak se dostat z klece, chvilku Macík Františka čuchal ale to bylo tak vše za celý den co byli spolu.

2.DEN - Pustila jsem je spolu do "neutální" místnosti, chvilku se čuchali a běhali za sebou, Macík na Františka neútočil ani neprskal. Tak že to bylo super.

3.DEN - pustila jsem je opět spolu ale tentokrát do normální místnosti (do mého pokoje), zase za sebou běhali ale Macík ho začal obskakovat.

4.DEN - zase jsem je spolu pustila Macík zase obskakoval Františka ale už jen málo a navíc mu to František začal oplácet tak byl z toho Macík celý zmatený

5.DEN - dala jsem je na celé odpoledne spolu do malé klece, byli v klidu a ani se nesnažili dostat pryč pak jsem je večer spolu zase pustila Macík už neobskakoval a František taky ne :-)

6.DEN - dala jsem je spolu do velké klece, Macík se hned vrhl do boudky, František do ní chtěl jít taky ale Macík ho tam nechtěl pustit...tak jsem musela dát boudku do spodní části klece protože tam Macík nespí. Nechala jsem je ať jsou sami a vyříkají si kdo je v kleci šéf, za 2 hoďky jsme se šla na ně podívat a co nevidím: Macík a František spolu spinkali :-) A Macík lehce kousal Františkovi do kožíšku což znamená náklonost a že se mají rádi, pořád to střídají chvilu pokusuje František do Macíka chvilku Macík do Františka :-)

Tak seznamování dopadlo dobře, vůbec se neprali ani neprskali a teď jsou spolu v kleci :-)